Luxusná saténová mikina s predným vreckom by HEDONIS - MÓDNY DOM SR- LIMITOVANÁ KOLEKCIA Roll over to magnify and click to enlarge

Luxusná saténová mikina s predným vreckom by HEDONIS - MÓDNY DOM SR- LIMITOVANÁ KOLEKCIA

  • Kód produku:luxusná bunda/mikina od MÓDNYCH NáVRHAROV SR ! HEDONIS
  • Dostupnosť:1
* Konfekčná veľkosť:

Luxusná saténová mikina s predným vreckom by HEDONIS - MÓDNY DOM SR- LIMITOVANÁ KOLEKCIA

Luxusná saténová mikina s predným vreckom, kimonovými rukávmi a grafikou od Erika Šilleho

SLOVENSKÝ MÓDNY DOM- HEDONIS - LIMITOVANé nÁvrharske dielo 1KUS !

Materiál: satén, saténová podšívka, sublimačná tlač

Značka HEDONIST vznikla v roku 2007 v spolupráci dizajnérky Niny Joklovej a producenta Michala Hlavačku. Ich cieľom bolo vytvoriť malý nezávislý label orientujúci sa na produkciu originálov a limitovaných edícií oblečenia. Zámerom bolo ponúknuť dizajnérsky zaujímavú líniu odevu v kvalitnom prevedení, od prvého grafického návrhu po posledný steh vyrobenú na Slovensku.

 

Dôraz kladený na autorský prístup a snaha o strihovú unikátnosť jednotlivých kusov bohato podporovaná grafickým názorom iniciujú potrebu výtvarného dialógu a vedú značku k hľadaniu možností spolupráce s rôznymi slovenskými výtvarníkmi a dizajnérmi.

 

CONCEPT

 

Filozofiou značky, je vytvárať veci pre potešenie, poskytnúť nimi pôžitok a povýšiť ich tak nad vec dennej /s/potreby. Nositeľ takýchto šiat vníma život okolo seba všetkými zmyslami, chce a dokáže si ho užiť, chová sa nekonformne a to aj napriek zaužívaným stereotypom a konvenciám. On sám, rovnako ako kazdý kus jeho oblečenia je jedinečný, neobyčajný, nezameniteľný.

Hodnotenia (0)

  1. Zlé
  2. Výborné
Pokračovať