MIKINA Mr. GUGU Miss Go
Roll over to magnify and click to enlarge

MIKINA Mr. GUGU Miss Go

  • Kód produku:Dog-PUG CUTE
  • Dostupnosť:na externom sklade
* Konfekčná veľkosť:
MIKINA Mr. GUGU Miss Go

Mr Gugu Miss GO / Mikiny Vám faktor x ponúka za NAJLEPŠIE CENY v Európe. Faktor x je jediný  e-shop na Slovensku, kde môžete nájsť túto neopísateľne fascinujúcu značku... .

INFO O PRODUKTE:

Mikina s originálnou  podtlačou priamo vyrábaná na objednávku. Neprehliadnuteľná podtlač Vám zaručí absolútnu jedinečnosť... .

Možnosť objednania aj vlastného motívu (minimálny odber 10ks). 

MATERIÁL:

100% Polyester

tovar je momentálne len na objednávku!

POZOR VSAK : 
tu nájdete info o doručení - platbe a odpovede na časté otázky...

KEDZE FAKTOR X  PONUKA NEUSTALE NOVE A NOVE NAPADITE OBLECENIE DIZAJNERSKE NOVINKY Z CELEHO SVETA. SU V NASEJ E-SHOPOVEJ PONUKE AJ PRODUKTY, KTORE SU AKTUALNE MIMO INTERNEHO SKLADU /SLOVENSKA/ A PRETO JE ICH NUTNE DOOBJEDNAT PRIAMO OD ZAHRANICNYCH AUTORIZOVANYCH PREDAJCOV : 
označené bývaju :  ,, NA OBJEDNAVKU, MOMENTALNE VYPREDANE / MOZNOST DOOBJEDNAT, alebo NA EXTERNOM SKLADE ,,
 
 U tychto produktov nie je možné a naozaj ani NEBUDE ! možné OBJEDNANIE FORMOU -DOBIERKY  / áno, bohužiaľ tento benefit Vám pokazili ,, nepoctiví zákaznici ktorým takouto formou  - ĎAKUJEME :P,,  /


Dodacia lehota je štandardne nastavená na  7- 45 pracovných dní /čiže ani každý druhý deň písať maily:
,, ešte to neprišlo? "  ... naozaj tento proces neurýchli ,)) Nakoľko mi naozaj nedokážeme ovplyvniť ani dobu kým tovar dorazí na Slovensko a ani nie je na nás - doba colného konania... Verte, že okamžite cca do 15 min ako dorazí Váš tovar už máte od nás túto informáciu... ,) a naozaj ho posielame OKAMŽITE... :)  

 PRETO AK SA ROZHODNETE, POCKAT NA SVOJ UNIKATNY  A JEDINECNY KUSOK ... Z TAKEJTO PONUKY TAK MUSITE RATAT AJ S CASOM NA  DORUCENIE...,))) NAOZAJ NIEKEDY MAME TOVAR DO 3DNI A NIEKEDY TO TRVA DLHSIE...  
 A MY VAM NA OPLATKU  GARANTUJEME ZE:  

- BUDE TO STAT ZA TO !!!!!

- AK BY Z AKEHOKOLVEK DOVODU... bože chráň ,) ešte sa to nikdy nestalo ale radšej + klop+ klop ,)    .... STE VAS OBJEDNANY TOVAR NEDOSTALI DO TEJTO LEHOTY. TAK V POSLEDNY DEN LEHOTY UZ MATE PENIAZE:  NA SVOJOM UCTE V PLNEJ SILE A POČTE !!! 
toto pravidlo platí pre všetky veci na objednávku ... 

...a ak sa chcete prísť presvedčiť NA VLASTNÉ OČI : VEĽMI RADI VAS UVITAME U NAS PRIAMO VO FAKTORe X ...... ZILINE ....IBA MY PONUKAME AKO JEDINY E-SHOP VOBEC - MOZNOST OSOBNEJ NAVSTEVY 
 

Hodnotenia (0)

  1. Zlé
  2. Výborné
Pokračovať